Güven Kalitesi

Güven Kalitesi

Güven Kalitesi

Güven Kalitesi

Osmanlı Hanımeli Catering

           Gıda sektöründe güven duygusunu hissettirmenin önemli olduğuna inanıyoruz.
  Osmanlı Hanımeli Ailesi olarak Tarım İlçe Müdürlükleri’nin rutin denetimleri ile kaliteli ve güvenli gıda üretimini sürdürüyoruz.
  Bunun yanı sıra; uluslararası üretim standartlarını işletmemizde iki ayrı sistem olarak kurmuş durumdayız.
  Müşterilerimizin artan güveni sayesinde göstermiş olduğumuz başarılı performansımız neticesinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi             Belgelerine hak kazandık.
  Ayrıca müşterilerimiz sayesinde oluşan marka tesciline lişkin işlemlerimizi tamamlamış durumdayız.
  Değerli müşterilerimizin taleplerine istinaden yapılan aylık üretim toplantıları sonucu şefimiz ve yetkili mühendisimiz; dengeli, sağlıklı, kaliteli ve lezzetli menüleri aylık olarak oluştururlar. Oluşan menülerin müşterilerimizin çalışanlarının kalori ihtiyacı tespit edilerek üretim süreci tamamlanır.
       İstanbul’un her noktasına ulaşan servis ağımızla, hizmetlerimiz sizlere hijyenik koşullarda zamanında ulaştırılır.
  Menülerimizin lezzetinin yanı sıra kendi üretimimiz olan, hijyen koşullarda hazırlanan tüm et ve sebze yemekleri aylık menümüz içinde yer alır.
 Üretimimizde yer alan etli yemeklerde sadece dana eti kullanılmaktadır (Kullanılan et ürünlerine ilişkin tedarikçi firmamız ETCİİ A.Ş.’nin konuya ilişkin sertifikasyon belgeleri sitemiz içerisinde yer almaktadır).
  Girdi kontrolünde; kontrolün her noktasında gıda mühendislerimizin konuya ilişkin denetimleri günlük olarak, üretim esnasında anlık kontrollerle gerçekleştirilmektedir.

Sağlıklı, Lezzetli ve ev yemeği tadında toplu yemek için bizden teklif alın!