Tarihçe

Tarihçe

Tarihçe

Tarihçe

Osmanlı Hanımeli Catering

Osmanlı Hanımeli ailesi olarak; 2000 yılının sonlarında İstanbul Eyüp Sultan’da, küçük bir mutfak formatında, yaklaşık 80 kişilik müşteri portföyüyle sektöre merhaba dedik. Kaliteli yemek üretme misyonumuzun yanında; dengeli, sağlıklı ve üstün hijyen anlayışını benimsedik. Elde ettiğimiz yüksek orandaki müşteri memnuniyeti ile kısa zamanda üretim kapasitemizi arttırmayı başardık.

Hem artan müşteri portföy taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek hem de gelişen teknolojiyi hayatımıza adapte ederek kaliteyi bir çıta daha yukarıya taşıma hedefimizle 2006 yılının ortalarında İstanbul Yeşilpınar’daki tam teşekküllü üretim fabrikamıza taşındık. Yüksek üretim kapasitesiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti; hızlı ve esnek çözümlerle sunarak ve onları dinleyerek hayata geçirmeye ve emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Hedefimiz; kalitemizin sürdürülebilirliğini sağlamak, mükemmel müşteri memnuniyeti odaklı yönetim ile kaliteli, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ön planda tutarak hem damaklarınızda aradığınız tatlar bırakmak hem de bütçenize uygun fiyatlarla sizleri mutlu etmek istiyoruz.

Sağlıklı, Lezzetli ve ev yemeği tadında toplu yemek için bizden teklif alın!